Asset Publisher Asset Publisher

Zawody rowerowe "Tropem wilka i rowerów kilka"

Takich emocji już dawno nie było. Na starcie stanęło 106 ze 107 zawodników. Największe emocje rysowały się na twarzach najmłodszych zawodników, starsi pokazywali je dopiero na mecie przyjeżdżając w iście zawodowym stylu.

W ubiegłą sobotę pomimo nadciągającyh deszczowych chmur dolinę Rabskiego Potoku rozświetliło słońce i niesamowita energia płynąca od uczestników. Takich emocji nawet nie mogliśmy się spodziewać. Dziękujemy wszystkim bez wyjątku za życzliwość i serdeczność z jaką się spotkaliśmy podczas tego wydarzenia.

 

Serdeczne podziękowania należą się Partnerom wydarzenia:

Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Baligrodzie oraz Gminnemu Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej, którzy przygotowali niespodzianki dla najmłodszych zawodników. 

Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Lesku za użyczenie stroju wilka - maskotki imprezy.

Bieszczadzkiej Grupie GOPR dziękujemy, że od 7 lat czuwa nad bezpieczeństwem zawodników.

Słowa uznania kierujemy również do najbarwniejszej osoby tego wydarzenia, czyli animatorki Klaudii Lipy, która oczarowała dzieci kolorami oraz animacjami podczas trwania wydarzenia.

Lokalnmym przedsiębiorcom dziękujemy za pomoc w organizacji.

Nagrody nie są najważniejsze, ale miło kiedy są, a  z pewnością te ufundowane przez Fundację "Bieg Rzeźnika", firmę GARMIN, firmę Malinek Instruments Krzysztof Malinowski oraz Polskie Towarzystwo Leśne oddział w Krośnie przyprawiły o szybsze bicie serca nie jednego z uczestników szczególnie podczas losowania.  

Wszystkim darczyńcom i sympatykom tej imprezy serdecznie dziękujemy!

Wyniki oraz listę sponsorów można znaleźć w załącznikach.

 

DZIĘKUJEMY!

 

 

Organizatorzy:

Nadleśnictwo Baligród

Nadleśnictwo Cisna

 

 

 

 

 

Opracowanie: Ewa Wydrzyńska-Scelina

Fot. Marcin Scelina, Ewa Wydrzyńska-Scelina